
Канцлер Олаф Шольц знову закликає європейських партнерів надати Україні більшу фінансову та військову підтримку.
Про це, як пише “Європейська правда”, повідомляє ntv.
На відміну від Німеччини, військова підтримка України в інших європейських країнах часто є “обмеженою”, розкритикував Шольц європейських партнерів на конференції Соціал-демократичної партії у Берліні.
Федеральний уряд вже виділив понад сім мільярдів євро для України в бюджеті на цей рік; це наразі більше половини всіх внесків європейських держав, пояснив канцлер.
Німеччина хоче зробити багато, але є “лише середньою державою”, сказав він.
Для того, щоб зробити багато, потрібен “внесок усіх інших”. Тому він хоче “говорити в Європі про те, як кожен може збільшити і розширити свій внесок”.
Раніше лідер Вільної демократичної партії Крістіан Лінднер також закликав до більшої підтримки України.
Як повідомлялося, канцлер Німеччини хоче скористатись самітом ЄС 1 лютого, аби закликати партнерів до відправлення Україні більшої кількості зброї.
Джерело: ЄП
