Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Дай, Боже, нам любити Україну понад усе сьогодні — маючи, щоб не довелося потім гірко любити — втративши.
В’ячеслав Чорновіл

Пасажир рейсу Санкт-Петербург – Бішкек повідомив про бомбу на борту і заявив, що виступає проти війни РФ проти України

102 переглядів
Пасажир рейсу Санкт-Петербург – Бішкек повідомив про бомбу на борту і заявив, що виступає проти війни РФ проти України

У міжнародному аеропорту “Манас”, що знаходиться в столиці Киргизії, всі служби переведено на посилений режим роботи через повідомлення про бомбу в літаку. На борту рейсу Санкт-Петербург – Бішкек один із пасажирів заявив про закладену вибухівку.

Також пасажир – громадянин Росії заявив екіпажу, що виступає проти воєнних дій в Україні. Про це повідомляє портал 24.KG.

Як повідомили джерела видання, о 19:35 (15:35 за Київським часом) очікується прибуття цього рейсу. За попередніми даними, пасажир повідомив, що у нього в ручній поклажі лежить бойовий снаряд. Екіпаж доповів диспетчеру про надзвичайну подію на борту.

Відомо, що до “Манасу” вже прибули додаткові сили правоохоронних органів, а також сапери з кінологами.

За даними 24.kg, регулярний рейс за маршрутом Бішкек – Санкт-Петербург – Бішкек здійснює авіакомпанія “Авіа Трафік”. Її офіс поки що недоступний для коментарів.

Раніше в мережі опублікували відеоопитування серед росіян щодо їхнього ставлення до війни проти України. Більшість громадян країни-агресора виправдала дії Путіна, назвавши війну “вимушеним заходом”.

Тільки перевірена інформація у нас в Telegram-каналі obozrevatel. Не ведітьcя на фейки!

Джерело:news.obozrevatel.com