Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Нам потрібні сьогодні реформи, а не революції, сила закону, а не закон сили, добробут народу, а не всенародні злидні, громадське порозуміння, а не громадська ворожнеча, демократія, а не диктатура.
В’ячеслав Чорновіл

Єпископ Віктор Бедь відслужив літію за українським патріотом і головнокомандувачем УПА Василем Кук до 109-річчя від дня його народження

42 переглядів

11 січня 2022 р., у молитовній кімнаті заміської резиденції в с. Минай Ужгородського району, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, почесний голова Закарпатської крайової організації Народного Руху України відслужив заупокійну літію за Василем Степановичем Кук (11.01.1913, Красне, Західна Україна під окупацією Австро-Угорської імперії та Королівства Польщі (нині Буський район Львівської області) – 09.09.2007, Київ, Україна), українським патріотом, політичним, державним і військовим діячем, генерал-хорунжим, головнокомандувачем Української Повстанської Армії з 1950 р. (після загибелі Романа Шухевича), політично переслідуваним окупаційними режимами Польщі, нацистської Німеччини та комуністично-радянського Союзу РСР, борцем за незалежність України кінця 20-х – початку 90-х рр. минулого століття до 109-річчя від дня його народження.

У молитві до Отця нашого Небесного владика Віктор Бедь молився за прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його світлій душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Пресслужба Закарпатського обласного товариства
борців за незалежність України у ХХ столітті