Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Нам потрібні сьогодні реформи, а не революції, сила закону, а не закон сили, добробут народу, а не всенародні злидні, громадське порозуміння, а не громадська ворожнеча, демократія, а не диктатура.
В’ячеслав Чорновіл

Єпископ Віктор Бедь відслужив літію за українським патріотом і поетом Миколою (Дионизієм) Матолою до 70-річчя від дня його народження

23 переглядів

10 січня 2022 р., в молитовній кімнаті архієрейської резиденції в м. Ужгород, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, почесний голова Закарпатської крайової організації Народного Руху України відслужив заупокійну літію за Микиолою (Дионизієм) Омеляновичем Матолою (08.01.1952, м. Мукачево, Закарпатська область, Українська РСР під окупацією Союзу РСР – 13.12.1993, м. Ужгород, Закарпатська область, Україна), українським патріотом, громадсько-політичним і культурним діячем, учасником українських національно-визвольних змагань, членом Народного Руху України та борцем за незалежність України кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття, літературознавцем, журналістом, поетом до 70-річчя від дня його народження (10 січня 1952 р.).

В молитві до Отця нашого Небесного владика Віктор Бедь молився за прощення всіх земних провин, допущенних власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його світлій душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Пресслужба Закарпатського обласного товариства
борців за незалежність України у ХХ столітті