Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Нам потрібні сьогодні реформи, а не революції, сила закону, а не закон сили, добробут народу, а не всенародні злидні, громадське порозуміння, а не громадська ворожнеча, демократія, а не диктатура.
В’ячеслав Чорновіл

Єпископ Віктор Бедь відслужив літію за українським патріотом і поетом Василем Симоненком до 87-річчя від дня його народження

45 переглядів

8 січня 2022 р., в молитовній кімнаті архієрейської резиденції в м. Ужгород, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, почесний голова Закарпатської крайової організації Народного Руху України відслужив заупокійну літію за Василем Андрійовичем Симоненком (08.01.1935 – 13.12.1963), українським патріотом, громадсько-політичним і культурним діячем, політично переслідуваним московським комуністично-радянським окупаційним режимом Союзу РСР, журналістом, поетом і борцем за незалежність України кінця 50-х – початку 60-х рр. минулого століття, підступно убитого (побитого до смерті) агентами спецслужб Комітету державної безпеки СРСР до 87-річчя від дня його народження.

У молитві до Отця нашого Небесного владика Віктор Бедь молився за прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його світлій душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Пресслужба Закарпатського обласного товариства
борців за незалежність України у ХХ столітті