Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Нам потрібні сьогодні реформи, а не революції, сила закону, а не закон сили, добробут народу, а не всенародні злидні, громадське порозуміння, а не громадська ворожнеча, демократія, а не диктатура.
В’ячеслав Чорновіл

Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь відслужив молебень до 103-тьої річниці проголошення Гуцульської Республіки (08.01. – 11.06.1919)

33 переглядів

8 січня 2022 р., в молитовній кімнаті архієрейської резиденції в м. Ужгород, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, почесний голова Закарпатської крайової організації Народного Руху України відслужив молебень за мир і благополуччя в Україні до 103-тьої річниці проголошення Гуцульської Республіки в центром у Ясіня (08.01. – 11.06.1919) та чергового підтвердження політичної волі українців Закарпаття жити у складі єдиної Соборної Держави України.

У молитві до Отця нашого Небесного владика Віктор Бедь молився за мир і благополуччя в Україні, за національну і духову єдність української нації, за перемогу Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами, за відвернення смертельно небезпечних вірусів і хвороб, за розквіт Української Церкви, та за щасливе життя наших рідних і близьких.

Також, після відслуження молебню, Преосвященніший владика Віктор Бедь відслужив заупокійну літію за всіма полеглими та спочилими у Бозі борцями за незалежність України, зокрема, на Закарпатті, в 1918 – 1921 рр. минулого століття.

Пресслужба Закарпатського обласного товариства
борців за незалежність України у ХХ столітті