Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Нам потрібні сьогодні реформи, а не революції, сила закону, а не закон сили, добробут народу, а не всенародні злидні, громадське порозуміння, а не громадська ворожнеча, демократія, а не диктатура.
В’ячеслав Чорновіл

Представники Народного Руху України та Української стратегії Гройсмана урочисто ушанували пам’ять В’ячеслава Чорновола у день 84-річчя його народження

363 переглядів

24 грудня 2021 р. виповнилося 84-ри роки від дня народження В’ячеслава Максимовича Чорновола (24.12.1937 – 25.03.1999), українського патріота, політичного, державного і громадського діяча, борця за національну і державну незалежність України початку 60-х – початку 90-х рр. минулого століття, політично переслідуваного і репресованого московським комуністично-радянським окупаційним режимом Союзу РСР, народного депутата України І – ІІІ скликань, голови Народного Руху України (1992/1993 – 1999), публіциста, літературного критика, журналіста, правозахисника, Героя України (посмертно).

З цієї нагоди, представники політичних партій Народного Руху України та Української стратегії Гройсмана разом провели урочисте вшанування світлої пам’яті виданого українського патріота і борця за незалежність України В’ячеслава Чорновола в м. Київ (відвідання могили, покладання квітів до пам’ятника Героя України та проведення розширеного урочистого засідання Центрального Проводу НРУ).

Після покладання квітів та запалення поминальних лампадок біля підніжжя пам’ятника В’ячеславу Чорноволу по вулиці Михайла Грушевського, перед присутніми виступили голова Народного Руху України Андрій Корнат та голова Української стратегії Гройсмана – Володимир Гройсман.

Відтак, в адміністративному приміщенні Центрального парку культури і відпочинку м. Київ (вул. Михайла Грушевського, 1В), під головуванням Андрія Корната, відбулося урочисте засідання Політичної Ради та Центрального Проводу Народного Руху України, приурочене пам’яті В’ячеслава Чорновола, участь у якому, також прийняли і Володимир Гройсман та представники його політичної команди.

В ході засідання, також, було обговорено питання політичного партнерства Народного Руху України та Української стратегії Гройсмана, підведенопідсимки політичної діяльності за 2021 рік та накреслено головні завдання на 2022 рік.

Від Закарпатської крайової організації Народного Руху України участь у поминальних заходах в м. Київ прийняли: Віктор Вк. Бедь, голова ЗКО НРУ, Олександр Сазонов, голова Ужгородської МО НРУ та Віталік Стойка, заступник голови Ужгородської МО НРУ.

Пресслужба ЗКО НРУ