Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Нам потрібні сьогодні реформи, а не революції, сила закону, а не закон сили, добробут народу, а не всенародні злидні, громадське порозуміння, а не громадська ворожнеча, демократія, а не диктатура.
В’ячеслав Чорновіл

За рішенням Політичної Ради Народного Руху України, в м. Київ, урочисто відзначать 84-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола

84 переглядів

16 грудня 2021 р., під головуванням голови Народного Руху України Андрія Корната, в режимі онлайн, відбулося чергове засідання Політичної Ради НРУ.

В ході засідання було обговорено поточні питання діяльності РУХу та, зокрема, ухвалено рішення провести 24 грудня ц. р. в м. Київ урочисте засідання Центрального Проводу Народного Руху України, приурочене до 84-річчя від дня народження українського патріота, борця за незалежність України в 60-х – 90-х рр. минулого століття, голови НРУ, народного депутата України, Героя України В’ячеслава Чорновола (24.12.1937 – 25.03.1999).

Від Закарпатської крайової організації Народного Руху України участь у засіданні Політичної Ради РУХу прийняв Віктор Бедь, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, почесний голова Закарпатської крайової організації Народного Руху України та гостьовим учасником – Віктор Понзель, голова Управи ЗКО НРУ, голова Закарпатського осередку ВГО «Молодий Народний Рух».

Пресслужба НРУ