Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Нам потрібні сьогодні реформи, а не революції, сила закону, а не закон сили, добробут народу, а не всенародні злидні, громадське порозуміння, а не громадська ворожнеча, демократія, а не диктатура.
В’ячеслав Чорновіл

Єрмак агент впливу Росії, а не шпигун, – Луценко

3 переглядів

Колишній генеральний прокурор Юрій Луценко вважає, що президент Володимир Зеленський керує “лежачи на боці”, а голова офісу Андрій Єрмак “організовує йому перемоги”.

Про це він сказав у інтерв’ю виданню “Цензор.нет”, опублікованому у вівторок, 14 грудня.

“Я не вважаю Єрмака шпигуном Російської Федерації; я вважаю його агентом впливу Росії, який, за випадковим збігом обставин 73% українських виборців, тоді відповідав за зовнішній курс, а зараз – за весь курс. Так, президент Зеленський править по Пушкіну: “царствуй лёжа на боку”. А пан Єрмак організовує йому перемоги – про що йому регулярно доповідає, і Зеленський в це вірить”, – вважає Луценко.

Він підтримує думку розвідників ГУР, згідно з якою ідеться не про “крота”, а про групу проросійськи налаштованих осіб.

“Я би додав: агентів впливу, вольно чи невольно. Агенти же бувають свідомі чи несвідомі, які формують, що хоче Кремль від них. Тому все, що ми аналізували, це може бути закрито від президента Зеленського. Але це не його біда. Це його вина. Глава держави повинен зустрічатись не лише зі своїм керівником офісу, але й з десятками людей щодня”, – додав Луценко.

Також Луценко пояснив, чим відрізняється “кріт” від “агента впливу”.

“Кріт – це шпигун; той, хто цілеспрямовано зливає інформацію. Пам’ятаєте у Володимира Гройсмана був перекладач, який зливав усе, що чув під час переговорів. І там немає претензії до Гройсмана, там претензія до СБУ, яка “прозівала”. Але це кріт, який зливав інформацію. В літературі їх називають шпигуном, агентом, резидентом. А в даному випадку є люди, які вважають, що треба домовлятись з росіянами; люди, які мають там багато знайомих, для яких ментально це зрозуміло. Дивіться, я розумію, як для Зеленського це виглядає: “Якщо Андрюха (як він каже) імєєт связі с фейсами, так значіт, договорімся”. Така в них логіка кримінальних 90-х: якщо в тебе є знайомий у кримінальній групі, то дотремо. Не йдеться про те, що треба виставити позицію, треба сформувати потенціал, треба сісти за стіл перегорів сильним. Ні, якщо є знайомі, значить, ми дотремо. От ця пацаняча логіка зараз править“, – додав Луценко.

Джерело: novynarnia.com