Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Нам потрібні сьогодні реформи, а не революції, сила закону, а не закон сили, добробут народу, а не всенародні злидні, громадське порозуміння, а не громадська ворожнеча, демократія, а не диктатура.
В’ячеслав Чорновіл

Відбулася конференція Народного Руху України за участі керівництва та голів обласних (крайових) і районних організацій політичної партії

100 переглядів

7 грудня 2021 р., в режимі онлайн, відбулася розширена робоча конференція Народного Руху України за участі голови НРУ, голів обласних (крайових) і районних організацій політичної партії.

Під головуванням голови Народного Руху України Андрія Корната було обговорено поточні питання розвитку та розбудови партійних структур НРУ.

Від Закарпатської крайової організації НРУ участь у конференції прийняли: Віктор Бедь, почесний голова ЗКО НРУ, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, Віктор Вк. Бедь, голова ЗКО НРУ, Віктор Понзель, голова Управи ЗКО НРУ, голова Закарпатського осередку ВГО «Молодий Народний Рух», Антоніна Вчорашня, член Проводу ЗКО НРУ, Іван Келечен, член Проводу ЗКО НРУ, голова ГО «Молодь Закарпаття», Йосиф Шарі, Владіслав Семйон, голова Ужгородської РО НРУ, заступник голови Тячівської РО НРУ, Владислав Рущак, активіст Хустської РО НРУ та інші.

За результатами конференції було ухвалено ряд рекомендацій з питань організаційної роботи в обласних (крайових) та районних організаціях НРУ.

Пресслужба ЗКО НРУ