Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Нам потрібні сьогодні реформи, а не революції, сила закону, а не закон сили, добробут народу, а не всенародні злидні, громадське порозуміння, а не громадська ворожнеча, демократія, а не диктатура.
В’ячеслав Чорновіл

Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь відслужив молебень до Дня Збройних Сил України

27 переглядів

6 грудня 2021 р., з нагоди Дня Збройних Сил України, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, почесний голова Закарпатської крайової організації Народного Руху України, в молитовні кімнаті заміської архієрейської резиденції в с. Минай Ужгородського району, відслужив ранковий молебень за мир і благополуччя в Україні.

В молитві до Отця нашого Небесного владика Віктор молився за мир і благополуччя, за національну і духовну єдність української нації, за успіхи і збереження життя українських воїнів та їх сімей, за перемогу Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами, та щасливе життя наших близьких.

Пресслужба МКЄ ПЦУ