Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Немає в нас бандерівців та москалів, східних і західних. Всі ми — народ України.
В’ячеслав Чорновіл

Вітання товариства борців за незалежність України та Проводу Закарпатської крайової організації НРУ до Дня Гідності та Свободи

228 переглядів

Дорогі та любі співвітчизники українці!

Прийміть щирі вітання з Днем Свободи та Гідності!

У цей святковий День, як в усі інші дні нашого буття, пам’ятаймо, що за нашу національну і державну незалежність України, конституційні права і свободи, людську свободу і гідність заплачено дорогою ціною – мільйонів і мільйонів життів наших співвітчизників.

Доленосними у новітній історії української нації у наші дні стали героїчні події Революції Гідності 2013 – 2014 рр., які черговий раз засвідчили велич сили духу українського народу та його непохитність захистити свою Свободу і Гідність!

Відтак, найкращі сини і дочки українського народу піднялися на боротьбу з новим агресором, – новітніми московсько-путінськими окупантами і терористами в російсько-українській війні 2014 – 2021 рр.

Адже Честь, Свобода та Гідність є невід’ємними чеснотами української нації у боротьбі за утвердження національної і державної незалежності України та людської гідності!

Тож, будьмо і надалі національно і духовно єдиними і гідними своїх достойних і героїчних прабатьків, батьків, матерів та сучасників у відстоюванні та утвердженні Свободи і Гідності нашої української нації та Держави України!

Зі святом Дня Свободи і Гідності, дорогі та любі співвітчизники українці!

З повагою

Віктор Бедь,
народний депутат України І скликання,
голова Закарпатського обласного товариства
борців за незалежність України у ХХ столітті,
почесний голова Закарпатської крайової організації
Народного Руху України

Віктор Вк. Бедь,
голова Закарпатської крайової організації
Народного Руху України