Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Нам потрібні сьогодні реформи, а не революції, сила закону, а не закон сили, добробут народу, а не всенародні злидні, громадське порозуміння, а не громадська ворожнеча, демократія, а не диктатура.
В’ячеслав Чорновіл

“Відставлений” Петров розпровів, що “феномен” Тищенко втручається в сферу держбезпеки, займаючись поверненням Брензовича в Україну

29 переглядів
"Відставлений" Петров розпровів, що "феномен" Тищенко втручається в сферу держбезпеки, займаючись поверненням Брензовича в Україну

“Для області Тищенко – це феномен”, – заявив О.Петров в інтерв’ю інтернет-виданню “Главком”.

Паралельно, відповідаючи на запитання журналіста, О.Петров прозрадився, що “феномен” Тищенко на власний розсуд, заради вирішення тактичних політичних цілей, втручається у сферу державної безпеки і в контексті банальних політичних  “торгів” за владу на Закарпатті займається питанням повернення В.Брензовича, проти якого порушено кримінальне провадження, зокрема, за державну зраду, з Будапешта на Закарпаття.

“Питання (угорське – ред.) постійно стоїть на порядку денному у нашого голови партійного осередку, який урегульовує процеси, пов’язані з кримінальними провадженнями відносно керівника фракції КМКС Василя Брензовича. Цим діалогом дуже активно займається Микола Тищенко”, – повідомив з цього приводу О.Петров.

При цьому, варто пам’ятати, що раніше, в 2017—2019 рр., кадровий офіцер спецслужби, генерал-майор О.Петров працював на посаді керівника Департаменту контррозвідки Служби безпеки України, а тому не може не знати, яку шкоду інтересам України може завдати таке втручання.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, фракція “КМКС – Партії угорців України” разом зі “слугами народу” та депутатами від “За майбутнє” не брала участі у проведенні першого пленарного засідання четвертої сесії Закарпатської облради 28 жовтня. Причина в тому, що, співпрацюючи з партією влади, зокрема через М.Тищенка, Будапешт і його сателіт на українському Закарпатті  – КМКС, намагаються політично віришити питання закриття кримінального провадження щодо В.Брензовича і повернення його в Україну.

Раніше в публікації “Голосування за нового голову Закарпатської облради зупинив дзвінок з Офісу Президента” Закарпаття онлайн детально описало перебіг і підгрунтя резонансних подій, що відбулися у владі Закарпаття.

У серпні поточного року Угорщина заборонила в’їзд на свою територію слідчій групі СБУ, яка веде справу Брензовича.

У 2019 році Угорщина нагородила тодішнього очільника Закарпатської ОДА Геннадія Москаля найвищим орденом – “за військові і державні заслуги”.

Джерело: zakarpattya.net.ua