Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Нам потрібні сьогодні реформи, а не революції, сила закону, а не закон сили, добробут народу, а не всенародні злидні, громадське порозуміння, а не громадська ворожнеча, демократія, а не диктатура.
В’ячеслав Чорновіл

Депутати Ради призначили Резнікова міністром оборони. Результати голосування

16 переглядів
У Раді призначають нових міністрів

У четвер, 4 листопада, народні депутати призначили ексміністра з реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова міністром оборони України. Його кандидатуру підтримали 273 парламентарі.

Трансляцію засідання веде телеканал “Рада” на YouTube. Голосування за фракціями: “Слуга народу” – 228 голосів, група “Довіра” – 19, група “Партія “За майбутнє” – 16, позафракційні – 10, “Батьківщина”, “Європейська солідарність”, ОПЗЖ та “Голос” – 0 голосів.

Олексій Резніков
Кандидатуру Резнікова підтримали 273 народні депутати
Голосування за фракціями

Перед голосуванням з трибуни Ради виступив президент України Володимир Зеленський. Він подякував попередньому міністру оборони Андрію Тарану за роботу.

Володимир Зеленський
Зеленський виступив у парламенті

Новина оновлюється…

Коротко про кандидатівОлексій Резніков у 2008-2014 роках був депутатом Київської міської ради VI скликання, обраний від Блоку Миколи Катеринчука. Член комісії з питань правопорядку, регламенту та депутатської етики.

З червня 2014 року – депутат Київради VII скликання від “УДАРу”. Голова комісії з питань відновлення прав реабілітованих.

З червня 2014 до 2015 року – заступник міського голови та секретар Київської міської ради. З 2015 року радник мера Києва на громадських засадах.

З квітня 2016 року по вересень 2018 року – заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) з питань виробництва самоврядних повноважень.

З 18 вересня 2019 року – представник України у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи.

4 березня 2020 року призначений віцепрем’єром – міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Facebook Олексія Резнікова

Джерело: news.obozrevatel.com