Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Нам потрібні сьогодні реформи, а не революції, сила закону, а не закон сили, добробут народу, а не всенародні злидні, громадське порозуміння, а не громадська ворожнеча, демократія, а не диктатура.
В’ячеслав Чорновіл

Депутати Закарпатської облради звернулися до правоохоронців щодо численних порушень закону

14 переглядів
Депутати Закарпатської облради звернулися до правоохоронців щодо численних порушень закону

Понеділок, 01.11.2021 | 13:362844 1

Сьогодні, 1 листопада в Ужгороді відбувся круглий стіл за яким зібрались представники від різних фракцій, окрім СН, КМКС та За Майбутнє.

На зібранні обговорили події, які відбулись одразу після сесії 28 жовтня. Депутати висловили невдоволення тим, що прийняті на сесії рішення були видалені з сайту обласної ради. А також, було неправомірно опечатано кабінет начальника юридичного відділу.

За результатами обговорення, було прийнято рішення звернутись з заявою до правоохоронних органів по факту дій спрямованих на захоплення влади- стаття 109 та самоуправство і свавілля – стаття 356 ККУ.

Як раніше писало Mukachevo.net, у п’ятницю на сайті Закарпатської облради з’явилося рішення сесії про відставку Олексія Петрова. Але згодом, стало відомо, що керівник апарату Закарпатської облради намагався видалити рішення про звільнення Петрова.

Сьогодні ж правоохоронці, за заявою самого Петрова опечатали кабінет облради, відкривши провадження за за ч.1 ст. 361 ККУ (Незаконне втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), систем та комп’ютерних мереж).

Джерело: mukachevo.net