Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Якби мене запитали, шкодую я про те, як би склалося моє життя, про 15 років, які відсидів, я б відповів: анітрохи. І якби довелося починати все спочатку та обирати, я б обрав життя, яке прожив.
В’ячеслав Чорновіл

Український патріот і борець за незалежність України Богдан Дикий удостоєний медалі «30 років відновлення незалежності України»

108 переглядів

6 жовтня 2021 р., в м. Ужгород, відбулася дружня зустріч побратимів по боротьбі за національну і державну незалежність України кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття Віктора Бедь та Богдана Дикого.

Відтак, в ході зустрічі, Віктор Бедь, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України, почесний голова Закарпатської крайової організації Народного Руху України, за заслуги перед українською нацією та Державою Україною, участь в українських національно-визвольних змаганнях кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття, особистий внесок у відновлення державної незалежності України (24 серпня 1991 р.) та з нагоди Славного ювілею – 30-річчя відновлення незалежності України удостоїв Богдана Володимировича Дикого медалі«30 років відновлення незалежності України».

Участь у зустрічі та нагородженні також прийняла відповідальний секретар Товариства борців за незалежність України, член Проводу Закарпатської крайової організації НРУ Антоніна Вчорашня.

Пресслужба Закарпатського обласного товариства
борців за незалежність України у ХХ столітті