Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Нам потрібні сьогодні реформи, а не революції, сила закону, а не закон сили, добробут народу, а не всенародні злидні, громадське порозуміння, а не громадська ворожнеча, демократія, а не диктатура.
В’ячеслав Чорновіл

Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь відслужив заупокійну молитву за Василем Стусом до 36-х роковин його упокоєння (убивства)

65 переглядів

4 вересня 2021 р., Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, почесний голова Закарпатської крайової організації Народного Руху України, перебуваючи у відрядженні у м. Київ, відслужив вечірню заупокійну молитву за Василем Семеновичем Стусом (06.01.1938, с. Рахнівка Гайсинського району Вінницької області, Українська РСР під окупацією Московського Союзу РСР – 04.09.1985, табір ВС-389/36-1 біля с. Кучино Пермського краю, Російська РФСР у складі СРСР), українським патріотом, поетом, публіцистом, мислителем, правозахисником, борцем за незалежність України в 60-х – 80-х рр. минулого століття, політично переслідуваним, репресованим і убитим (закатованим до смерті у в’язниці) Московським комуністично-радянським окупаційним режимом Союзу РСР/КПРС (12.01.1972 – 04.09.1985) до 36-х роковин його упокоєння (убивства).

У молитві до Отця нашого Небесного владика Віктор молився за прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Пресслужба Закарпатського обласного товариства
борців за незалежність України у ХХ столітті