Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Немає в нас бандерівців та москалів, східних і західних. Всі ми — народ України.
В’ячеслав Чорновіл

Представниця Закарпатського товариства борців за незалежність України Антоніна Вчорашня взяла участь у Марші захисників та борців за незалежність України у Києві

165 переглядів

24 серпня 2021 р., у День незалежності України та з нагоди 30-річчя відновлення української державності, в м. Київ пройшли святкові урочистості.

За участі Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, представників широкої української громадськості, дипломатичного корпусу, військових та правоохоронних підрозділів, релігійних організацій, навчальних закладів, борців за незалежність України в другій половині минулого століття та учасників бойових дій в російсько-українській війні (2014 – 2021), політичних партій та громадських організацій в Києві було проведено екуменічний молебень за Україну, святковий військовий парад, ходу борців за незалежність України та ветеранів бойових дій на сході України, урочисте засідання Верховної Ради України та святковий концерт.

В рамках урочистого святкування Дня незалежності України та 30-річчя відновлення української державності в м. Київ бульваром Тараса Шевченка та вулицею Хрещатик пройшов і Марш захисників та борців за незалежність України.

Від Закарпатської обласної організації борців за незалежність України у ХХ столітті взяла Антоніна Вчорашня, секретар Товариства та Християнсько-народної спілки Закарпаття, член Проводу Закарпатської крайової організації Народного Руху України, член Комісії з питань українського державотворення, духовності та борців за незалежність України Громадської ради при Закарпатській обласній державній адміністрації, директор НДІ історії українських національно-визвольних змагань Карпатського університету імені Августина Волошина.

В кінці дня, з нагоди Дня незалежності України, на НСК «Олімпійський» у Києві відбувся масштабний концерт-шоу «Незалежність в нашій ДНК. День незалежності країни».

Пресслужба Закарпатського обласного товариства
борців за незалежність України у ХХ столітті