Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Нам потрібні сьогодні реформи, а не революції, сила закону, а не закон сили, добробут народу, а не всенародні злидні, громадське порозуміння, а не громадська ворожнеча, демократія, а не диктатура.
В’ячеслав Чорновіл

Представники Закарпатської крайової організації НРУ урочисто відзначили День незалежності України та 30-річчя відновлення української державності

206 переглядів

24 серпня 2021 р., у День незалежності України та з нагоди 30-річчя відновлення української державності, в м. Ужгород пройшли святкові урочистості.

За участі представників широкої української громадськості, органів державної влади та місцевого самоврядування, військових та правоохоронних підрозділів, релігійних організацій, навчальних закладів, борців за незалежність України в другій половині минулого століття та учасників бойових дій в російсько-українській війні (2014 – 2021), політичних партій та громадських організацій було піднесено корзини із живими квітами до пам’ятника Великому пророку української нації, поету Тарасу Шевченку та розгорнуто Державний Прапор України, з яким присутні надалі пройшлися вулицями міста. Також представниками Закарпатської крайової організації Народного Руху України та, зокрема, від імені Товариства борців за незалежність України у ХХ столітті також було піднесено корзину із живими квітами і до пам’ятника д-ра. о. Августина Волошина, Президента Карпатської України (1939 – 1944), Героя України.

Зокрема, від Закарпатської крайової організації Народного Руху України участь у святкових урочистих заходах взяли: Олександр Черепаха (заступник голови ЗКО НРУ), Віктор Понзель (голова Управи ЗКО НРУ, голова Закарпатського осередку ВГО «Молодий Народний Рух), Вероніка Вакаров, Михайло Гаврилець та Орест Геча.

В другій половині дня, з нагоди Дня незалежності України, в Закарпатському обласному музично-драматичному театрі відбувся святковий концерт «Ти у мене єдина».

На концерті виступили симфонічний оркестр Закарпатської обласної філармонії, студенти Ужгородського інституту культури і мистецтв, академічний камерний хор «КАНТУС», зразковий аматорський ансамбль народного танцю «Джерельця Карпат», фольклорно-дослідницький гурт «Курінець» із Краматорська та інші.Пресслужба ЗКО НРУ