Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Нам потрібні сьогодні реформи, а не революції, сила закону, а не закон сили, добробут народу, а не всенародні злидні, громадське порозуміння, а не громадська ворожнеча, демократія, а не диктатура.
В’ячеслав Чорновіл

Урочистості і парад військ до Дня Незалежності України

38 переглядів

На Майдан Незалежності у центрі Києва прибувають почесні іноземні гості для участі в офіційних урочистостях до Дня Незалежності.

Трансляцію урочистостей і параду військ можна подивитися тут і на офіційній сторінці Офісу Президента в Фейсбуці та на каналі в Youtube.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, офіційні заходи розпочнуться з 10.00 після прибуття Президента Володимира Зеленського з дружиною.

Після привітання Президента – Верховного головнокомандувача з особовим складом Роти Почесної варти відбудеться церемонія підняття Державного Прапора та виконання Державного Гімну України.

Зеленський також виступить з промовою та вручить державні нагороди.

Офіційні заходи продовжаться театралізованим дійством “ДНК” (День народження країни).

Головним дійством стане парад військ.

Як повідомляв Укрінформ, 24 серпня, у День Незалежності України, центр столиці перекрито для транспорту з 8:00 до завершення урочистостей.

Цього року в межах відзначення 30-річчя незалежності України відбуваються святкові заходи по всій країні, які розпочалися 22 серпня і триватимуть до 24 серпня. Всі вони об’єднані гаслом “Ти у мене єдина”.

Джерело:ukrinform