Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Під час випускного вечора в університеті пішов на Володимирську гірку і дав клятву, що все життя буду боротися за Україну.
В’ячеслав Чорновіл

Сьогодні в Закарпатській обласній раді руками «смотрящого від Зеленського» Колі Тищенка та його посіпак із числа закарпатських нардепів від «слуг» і обласної фракції цієї ж партії відбувся перший етап до «олігархічно-офісного» перевороту

36 переглядів

Сьогодні в Закарпатській обласній раді руками «смотрящого від Зеленського» Колі Тищенка та його посіпак із числа закарпатських нардепів від «слуг» і обласної фракції цієї ж партії відбувся перший етап до «олігархічно-офісного» перевороту, внаслідок якого в облраді формують нову більшість. До неї увійдуть, окрім «слуг», фракції партії угорців КМКС, місцевого олігарха Балоги «Команда Андрія Балоги», олігарха Коломойського – «За майбутнє», та «ворога» Зеленського Медведчука – ОПЗЖ.Новий формат коаліції в Закарпатській обласній раді виглядає особливо іронічно, зважаючи на так звану боротьбу Зеленського з олігархами та лобіювання «антиолігархічного закону» «слугами». Ситуація в Закарпатській обласній раді яскраво ілюструє те, що гасельна боротьба Зеленського з олігархами жодним чином не спрямована ані проти загальноукраїнських, ні проти містечкових олігархів.Окремої уваги заслуговує участь в новій більшості ОПЗЖ – зі всіх джерел інформації нас намагаються переконати, що Зеленський бореться з Медведчуком, запроваджуючи проти нього санкції та закриваючи його телеканали. Натомість ми бачимо об’єднання «слуг» із силами кума Путіна на Закарпатті, що нарешті цілковито оголює їхню реальну природу.Відразу ж після виборів ми, «Європейська Солідарність» Закарпаття, проявили послідовну державницьку позицію, що дозволило запустити роботу обласної ради без зайвих перепон та виконувати обов’язки, які нам делегували виборці. Ми працювали як конструктивна опозиція, яка спрямовує свою роботу на забезпечення та вирішення потреб закарпатців. І нам вдалося вплинути на велику кількість рішень, ухвалених Закарпатською обласною радою в цей період. Нам вже є, чим звітувати перед виборцямиНинішня ситуація показує, що, незважаючи на всі запевнення, «слуг» не цікавить Закарпаття та інтереси закарпатців. «Слуги» не вміють і не хочуть працювати за принципами професіоналізму, відповідальності та порядності, як це робить фракція «Європейська Солідарність».Особливо цікава в цій історії роль голови облради Петрова, який старанно будував собі імідж сильного самостійного керівника, що закохався в Закарпаття і тому «щиро переймається» розвитком області. Однак, «приземлення» на Закарпаття «парашутиста» Тищенка дуже яскраво продемонструвало, що ніякого сильного самостійного політика Петрова просто не існує.По суті, ми спостерігаємо, як в Україну повернувся інститут «смотрящих» часів Януковича. Зеленський ділить Україну між друзяками, як удаваний король між феодалами – за особисту вислугу. Фаховість і знання проблем краю тут не грають жодної ролі – лише особиста відданість господарю. Саме тому відповідальним за область ставлять людину, що плутає Закарпаття з Прикарпаттям.Як опозиційна фракція, ми будемо і надалі, незважаючи на обмежені можливості, контролювати всі злочинні дії нової більшості. Повідомлятимемо про всі незаконні дії нової «олігархічно-кремлівсько-офісної» більшості та протидіяти їм. Для нас найголовнішим пріоритетом у роботі залишається наш рідний край, наші краяни.

Джерело: m.facebook.com