Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Дай, Боже, нам любити Україну понад усе сьогодні — маючи, щоб не довелося потім гірко любити — втративши.
В’ячеслав Чорновіл

Представники духовенства, освітян, студентства та українських громадсько-політичних організацій привітали єпископа Віктора Бедь з Днем народження 

77 переглядів

5 травня 2023 р., свій черговий – 59-й рік від дня народження, відсвяткував Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, військовий капелан, президент Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, почесний голова Закарпатської крайової організації Народного Руху України, народний депутат України 1-го скликання.

З цієї святкової нагоди, рідні та уповноважені представники духовенства Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України, професорсько-викладацького складу і студентів Карпатського університету імені Августина Волошина, Ужгородської української богословської академії та Ужгородського гуманітарно-економічного коледжу КаУ ім. Августина Волошина, Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, Закарпатської крайової організації Народного Руху України, ВГО «Молодий Народний Рух», Закарпатської християнсько-народної спілки Закарпаття, Закарпатського осередку Ветеранської організації Української Гельсинської Спілки України та кафедрального хору кафедрального храму апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгород, в даному храмі (м. Ужгород, вул. Ференца ІІ Ракоці, 18 А), молитовно та урочисто привітали Преосвященнішого владику Віктора Бедь з Днем народження, яке він святкує 5 травня.

Перед урочистими вітаннями, Преосвященніший владика Віктор Бедь очолив молебень за мир і благополуччя в Україні, за національну і духовну єдність української нації, за перемогу Українського війська над підступними і безбожними московськими путінсько-гундяєвськими окупантами і терористами, за щасливе і мирне життя наших рідних і близьких, а також сугубу молитву до святого мученика Віктора Нікомидійського воїна (+ 303). Преосвященнішому єпископу Віктору Бедь співслужили: протоієрей Юрій Гал, секретар єпархіального управління, настоятель парафії на честь першоверховних апостолів Петра і Павла в с. Лазещина Рахівського району, протоієрей Василь Осадчук, благочинний Хустсько-Берегівського міжрайонного благочиння, настоятель парафій на честь святителя Миколая Чудотворця та Іверської ікони Божої Матері в смт Вилок Берегівського району, ієрей Ілля Канакін, референт єпархіального управління, священик кафедрального храму в м. Ужгород, ієрей Олег Росоловський, в. о. настоятеля парафії на честь святих рівноапостольних князя Володимира та княгині Ольги в м. Ужгород та протодиякон Іван Жабляк.

Богослужіння супроводжувалося співом кафедрального церковного хору під керівництвом регента Марії Жабляк.

Цього ж дня, у телефонних вітаннях та вітаннях у соцмережах, Преосвященнішого владику Віктора Бедь з Днем народження привітали багаточисельні представники єпископату і духовенства Православної Церкви України, колеги по освітній та науковій діяльності, організацій-партнерів, побратими по Збройних Силах України – учасники російсько-української війни 2014 – 2023 рр., колеги народні депутати України 1-го скликання, односельчани та однокурсники по навчанню, активісти Народного Руху України, колеги-адвокати та інші представники українських громадсько-політичних організацій, а також добродії із-за кордону.

Пресслужба МКЄ ПЦУ