Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Дай, Боже, нам любити Україну понад усе сьогодні — маючи, щоб не довелося потім гірко любити — втративши.
В’ячеслав Чорновіл

На Верецькому перевалі рухівці вшанували захисників Карпатської України яких було розстріляно (+відео)

42 переглядів

Верецький перевал — це перевал в Українських Карпатах через Вододільний хребет. Він знаходиться на межі Закарпатської (Воловецький район) і Львівської (Сколівський район) областей, на вододілі річки Стрий та Латориця.
Сьогодні, 19 березня, на перевалі вшанували пам’ять 600 українських січових стрільців, захисників Карпатської України, яких було розстріляно в 1939 року.
Захід розпочався з покладання квітів та лампадок до могил січовиків, які поклали голова Народного Руху України Андрій Корнат, голова Львівської крайової організації Руху, депутат Львівської обласної ради Сергій Дзядик, голова Львівської міської організації Руху Тарас Левицький, рухівці Львова, Львівського району та Дрогобиччини.

Галицький академічний хор, під музичний супровід Духового оркестру Національної академії сухопутних військ України ім. П.Сагайдачного виконав Державний Гімн України.
Після, спільна молитва, яку очолив Єпископ Мукачівський і Карпатський Православної Церкви України Віктор Бедь, почесний голова Закарпатської крайової організації Народного Руху України, який на завершення молитви провів історичний екскурс про трагічні події українського народу на цих землях.
На завершення спільне фото, спілкування, обмін думками та плани.


Джерело:rukh.team