Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Якби мене запитали, шкодую я про те, як би склалося моє життя, про 15 років, які відсидів, я б відповів: анітрохи. І якби довелося починати все спочатку та обирати, я б обрав життя, яке прожив.
В’ячеслав Чорновіл

Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь відслужив заупокійну молитву за Тарасом Шевченком, Великим пророком української нації до 209-річчя від дня його народження

40 переглядів

9 березня 2023 р., перебуваючи з робочим візитом у м. Прага (Республіка Чехія), Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, військовий капелан, президент Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, почесний голова Закарпатської крайової організації Народного Руху України відслужив ранкову заупокійну молитву за Тарасом Григоровичем Шевченком (09.03.1814, Моринці Київської губернії, Україна під окупацією Російської імперії – 10.03.1861, Санкт-Петербург, Російська імперія), Великим пророком української нації, мислителем, поетом, художником, борцем за незалежність України у ХІХ столітті до 209-річчя від дня його народження.

У молитві до Отця нашого Небесного Преосвященніший владика Віктор Бедь молився за прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його світлій душі вічного спокою і життя у піднебессі.

Пресслужба МКЄ ПЦУ