Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Дай, Боже, нам любити Україну понад усе сьогодні — маючи, щоб не довелося потім гірко любити — втративши.
В’ячеслав Чорновіл

Вийшов з друку альманах-огляд газети «Срібна Земля» за 2021 рік

24 переглядів

В кінці січня 2023 р. вийшов з друку альманах-огляд Закарпатської обласної газети «Срібна Земля» за 2021 рік.
В альманасі-огляді надруковано основні матеріали, які друкувалися газетою в 2021 році на сайті газети «Срібна Земля» (https://sz.uzhgorod.ua/) за тематичними рубриками: сторінки української історії; Україна – Сильна – Незалежна; Духовність; історичні події та дати.
Також, в матеріалі Віктора Бедь: Слово про 2021 рік, що минає та борців за незалежність України у ХХ столітті, на 83 – 91 сторінках альманаху наведено розширений список борців за незалежність України, членів Народного Руху України на Закарпатті у період 1989 – 1991 рр. (доповнення якого триває і надалі).
Видання буде цікавим для всіх, хто цікавиться питаннями українського суспільно-політичного і духовного життя на Закарпатті, та історією українських національно-визвольних змагань в Україні.
З альманахом можна буде ознайомитися в бібліотеках краю та на електронних ресурсах Закарпатської обласної газети «Срібна Земля» (https://sz.uzhgorod.ua/almanah-sribna-zemlya/), Закарпатської крайової організації Народного Руху України (http://www.rukh.uz.ua/?page_id=18984 ) та Карпатського університету імені Августина Волошина (https://kau.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/sribna-zemlia-richnyj-vypusk-2-1.pdf).
Пресслужба Закарпатської обласної газети
«Срібна Земля»