Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Дай, Боже, нам любити Україну понад усе сьогодні — маючи, щоб не довелося потім гірко любити — втративши.
В’ячеслав Чорновіл

Голова Закарпатської облради висвячував єпископа?

17 переглядів

Днями в Закарпатті відбулася важлива подія в духовному житті – представлення єпископа Закарпатської Реформатської Церкви (ЗРЦ).

На урочистості в Берегово прибувКерівник Офісу прем’єр-міністра Угорщини Ґергей Гуйяш, що показує, наскільки релігія політично важлива сфера.

На релігійному заході також були присутні єпископи реформатських церков держав ЄС, депутати облради, представники Закарпатської ОВА та духовенство.

Дивно, що голова Закарпатської облради Володимир Чубірко теж був присутній і навіть дав розлогий матеріал на офіційну сторінку облради у Фейсбуці:

«Дуже важливо було почути слова присутнього на події керівника Офісу прем’єр-міністра Угорщини Гергея Гуляша про те, що Угорщина підтримує право України на незалежність, засуджує агресію росії проти України та вимагатиме справедливого трибуналу для військових злочинців», – зауважив голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко.

Голова Закарпатської облради Володимир Чубірко відомий тим, що спочатку був у команді Віктора Балоги, потім зрадив його і перейшов у «Рідне Закарпаття». Зараз, у час війни веде активну співпрацю з угорськими фондами, прикриваючися будівництвом Яношівського сміттєпереробного заводу.

І ось зараз Чубірко не пропустив нагоди зустрітися з ворожою адміністрацією Орбана на висвяченні єпископа ЗРЦ.

Керівник Офісу прем’єр-міністра Угорщини Ґергей Гуйяш
Ґергей Гуйяш і Зан Фабіан

Довідково: Новообраним главою реформатської церкви на Закарпатті став Олександр Фабіан-Зан, якому довірили високу духовну посаду вже вчетверте.

Єпископ Зан-Фабіан народився у 1973 році у селі Руська Долина на Закарпатті. Духовну освіту здобував в угорському Дебрецені. У 1996 році був висвячений на священника і повернувся нести духовну службу додому, на Закарпаття.

Олександр Зан-Фабіан обирався головою Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО).

На сьогодні Закарпатська реформатська церква складається з 118 релігійних організацій, має 100 тисяч членів та велику кількість гуманітарних і громадських організацій. Церква підготувала понад 300 вчителів віри і 13 місіонерів, в кращих інститутах Європи підготовлено 80 пасторів богословів.

Джерело:insiderinfo.com.ua