Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Нам потрібні сьогодні реформи, а не революції, сила закону, а не закон сили, добробут народу, а не всенародні злидні, громадське порозуміння, а не громадська ворожнеча, демократія, а не диктатура.
В’ячеслав Чорновіл

Представники Закарпатської крайової організації НРУ прийняли участь у семінарі-навчанні депутатів місцевих рад за організаційної участі Львівської крайової організації Народного Руху України

401 переглядів

20 – 21 лютого 2021 р., Львівською крайовою організацією Народного Руху України було організовано та проведено семінар-навчання депутатів об’єднаних територіальних громад обраних від РУХу.

Навчання було організовано на базі готельно-ресторанного комплексу «Оріон» в с. Кожичі Яворівського району Львівської області.

В ході засідання було розглянуто та опрацьовано наступні теми практичної діяльності депутатів місцевих ради: робота депутата в раді та громаді; правовий статус депутатів та посадових осіб місцевих рад; депутатські запити і звернення; написання та підготовка депутатських запитів і звернень; комунікаційна стратегія депутатів у соціальних мережах; співпраця з ЗМІ; політичний піар; організаційна робота депутатського корпусу; ефективні інструменти роботи депутата (сесія як основна форма роботи; пленарне засідання ради; регламент діяльності ради; позасесійна робота депутата; робота в комісіях.

Перед присутніми, зокрема, виступили: Сергій Дзядик, голова Львівської крайової організації НРУ, депутат Львівської обласної ради, Андрій Корнат, заступник голови НРУ, Тарас Левицький, керівник Управи Львівської крайової організації НРУ, Андрій Шекета, заступник голови Закарпатської обласної ради, Віктор Біщук, телеведучий ТРК «Перший Захід», журналіст, Андрій Щебель, міський голова м. Миколаєва.

21 лютого до роботи семінару-навчання долучилася делегація Закарпатської крайової організації НРУ у складі: Віктора Бедь, народного депутата України 1-го скликання, єпископа Мукачівського і Карпатського Православної Церкви України, ректора Карпатського університету імені Августина Волошина, почесного голови ЗКО НРУ, Маріана Токаря, першого проректора КаУ ім. Августина Волошина, голови Координаційної ради ЗКО НРУ; Віктора Понзель, голови Управи ЗКО НРУ, голови Закарпатського осередку ВГО «Молодий Народний Рух» та Івана Келечен, активіста ЗКО НРУ та ЗО МНР.

В ході роботи семінару-навчання, 21 лютого, до присутніх з коротким словом звернувся єпископ Віктор Бедь, який зупинився на політичних уроках національно-визвольних змагань кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття, закликав всіх виявляти національну єдність та належним чином захищати права і законні інтереси виборців, а також молитовно благословив їх на мирне, щасливе, благополучне і з міцним здоров’ям життя.

Після звершення семінару-навчання, відбулася дружня зустріч представників керівництва Закарпатської та Львівської крайових організацій Народного Руху України питань подальшої співпраці та координації спільної громадсько-політичної діяльності.

Пресслужба ЗКО НРУ