Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Нам потрібні сьогодні реформи, а не революції, сила закону, а не закон сили, добробут народу, а не всенародні злидні, громадське порозуміння, а не громадська ворожнеча, демократія, а не диктатура.
В’ячеслав Чорновіл

Український патріот, борець за незалежність України, адвокат Михайло Турок удостоєний ордена «Августина Волошина» І ступеня до 70-річчя від дня народження

527 переглядів

18 лютого 2021 р., Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті, почесний голова Закарпатської крайової організації Народного Руху України, у своїй резиденції в м. Ужгород, прийняв з дружнім візитом українського патріота і побратима Михайла Турка, учасника українських національно-визвольних змагань кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття, одного із співзасновників та першого голову Свалявської районної організації НРУ, відомого правозахисника, адвоката.

В ході зустрічі побратими згадали минулі часи спільної боротьби проти Московського комуністично-радянського тоталітарного окупаційного режиму Союзу РСР/КПРС та за відновлення державної незалежності України в кінці 80-х – на початку 90-х рр. минулого століття, а також спільну професійну діяльність на ниві української адвокатури.

Відтак, за вияв високого патріотизму, участь в українських національно-визвольних змаганнях кінця 80-х – початку 90-х рр. ХХ століття, особистий внесок у відновлення державної незалежності України (24 серпня 1991 р.) та з нагоди Славного ювілею – 70-річчя від дня народження (15.01.1951 р.н.), Преосвященніший владика Віктор Бедь удостоїв Михайла Івановича Турка високої нагороди – ордена «Августина Волошина» І ступеня.

Участь у зустрічі та нагородженні також прийняли Михайло Басараб, учасник національно-визвольних змагань кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття, голова Закарпатської організації ветеранського об’єднання Української Гельсинської спілки, Антоніна Вчорашня, учасниця національно-визвольних змагань кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття, відповідальний секретар Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті, Маріан Токар, перший проректор КаУ ім. Августина Волошина, голова Координаційної ради Закарпатської крайової організації Народного Руху України, Віктор Понзель, голова Управи ЗКО НРУ та Іван Келечен, помічник ректора.

Пресслужба ЗКО НРУ