Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Нам потрібні сьогодні реформи, а не революції, сила закону, а не закон сили, добробут народу, а не всенародні злидні, громадське порозуміння, а не громадська ворожнеча, демократія, а не диктатура.
В’ячеслав Чорновіл

Представники Закарпатської крайової організації НРУ прийняли участь в молитовному ушануванні світлої пам’яті полеглих Героїв Революції Гідності

191 переглядів

18 лютого 2021 р., в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви в м. Ужгород, за участі представників української громадськості було відслужено заупокійну літію за полеглими смертю героїв українськими патріотами – учасниками Революції Гідності (2013 – 2014) до 7-х роковин піку убивства протестуючих на Майдані у Києві (18 – 20 лютого 2014).

Участь у молитовних поминальних заходах прийняли і представники Проводу та Управи Закарпатської крайової організації Народного Руху України.

Богослужіння очолив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий єпархією, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті, почесний голова Закарпатської крайової організації Народного Руху України у співслужінні протоієрея Олександра Смоліна, першого проректора Ужгородської української богословської академії, референта єпархіального управління, протоієрея Анатолія Натолочного, священнослужителя кафедрального храму та протодиякона Івана Жабляка.

Пресслужба ЗКО НРУ