Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Дай, Боже, нам любити Україну понад усе сьогодні — маючи, щоб не довелося потім гірко любити — втративши.
В’ячеслав Чорновіл

Представники ЦВС 101-шої ОБр Закарпаття ТрО ЗСУ взяли участь у сесії представників ТрО, місцевого самоврядування та представників громад

37 переглядів

2 грудня 2022 р., в м. Ужгород, відбулася стратегічна сесія в рамках реалізації проєкту «Стимулювання цивільно-військового партнерства для побудови стійкості України в у мовах російської військової агресії».

Участь у роботі стратегічної сесії взяли представники 101-шої окремої бригади Закарпаття територіальної оборони Збройних Сил України, органів місцевого самоврядування, волонтерських організацій та засобів масової інформації.

Від підрозділів територіальної оборони, зокрема, були присутніми та виступили підполковник Іван Литвак, начальник групи цивільно-військового співробітництва 101-шої окремої бригади Закарпаття ТрО Збройних Сил України та майор Віктор Бедь, начальник групи цивільно-військового співробітництва 212-го окремого батальйону ТрО 101-шої ОБр Закарпаття ТрО ЗСУ, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, військовий капелан, президент Карпатського університету імені Августина Волошина.

В ході роботи стратегічної сесії було обговорено актуальні питання розвитку цивільно-військового співробітництва підрозділів територіальної оборони в умовах російсько-української війни 2014 – 2022 рр. та на майбутнє у взаємодії з органами місцевого самоврядування, волонтерами, бізнесом, територіальним громадами та засобами масової інформації.

Організація стратегічної сесії, з вищезазначених питань, проводиться за участі командування Територіальної оборони Збройних Сил України, Київської Школи Економіки, соціологічної компанії Фама та за підтримки Фонду Ханса Зайделя.

За результатами роботи стратегічної сесії було ухвалено ряд практичних рекомендацій.

Пресслужба МКЄ ПЦУ