Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Слабкість нашої демократії в тому, що ми не були готові, небагато було таких лідерів, які дивилися далеко вперед.
В’ячеслав Чорновіл

РНБО ЗАПРОВАДИЛА САНКЦІЇ ПРОТИ НАМІСНИКА КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКОЇ ЛАВРИ ПАВЛА – ЗМІ

20 переглядів

У п’ятницю, 2 грудня, РНБО запровадила санкції проти низки священнослужителів рпц в Україні (так званої УПЦ мп). Однак імена підсанкційних осіб поки розголошені не були.

Та журналістам стали відомі імена кількох діячів. Як повідомляє УП з посиланням на джерела в команді президента, санкції поширюються на настоятеля Києво-Печерської лаври Павла (Лебедя), також відомого як Паша “Мерседес”, а також на екснардепа Вадима Новинського, який 2020 року був висвячений у диякони.

Рішення про санкції РНБО ухвалила на засіданні 1 грудня після “розгляду діяльності релігійних організацій на території України в умовах військової агресії росії і для забезпечення духовної незалежності, недопущення розколу у суспільстві за релігійною ознакою, сприяння консолідації українського суспільства та захисту національних інтересів України”.

2 грудня президент Зеленський увів у дію це рішення.

Офіційний список обіцяють оприлюднити згодом.

Нагадаємо, 2 грудня СБУ проводить безпекові заходи у храмах та монастирях московського патріархату у трьох областях України. 

СБУ завершила перевірку в Кирило-Мефодіївському жіночому монастирі Мукачівської єпархії московської церкви в Україні.

Напередодні СБУ прийшла з обшуками до Мукачівського монастиря московської церкви.

Нагадаємо, напередодні СБУ провела обшуки у приміщеннях Києво-Печерської лаври та храмів рпц у Рівненській області. Під час обшуків на території лаври були знайдені російські пропагандистські матеріали та готівку. Окрім того, там були виявлені громадяни рф.

Джерело:www.5.ua