Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Під час випускного вечора в університеті пішов на Володимирську гірку і дав клятву, що все життя буду боротися за Україну.
В’ячеслав Чорновіл

Андрій Шевченко покидає НОК, бо не згоден із новим складом комітету. Напередодні туди обрали Шуфрича й Суркіса

15 переглядів

Екстренер збірної України з футболу Андрій Шевченко заявив, що не входитиме до Національного олімпійського комітету України, куди його обрали за підсумками виборів. Своє рішення він пояснив незгодою з новим складом комітету.

Про це він написав у Facebook.

«Я вважаю почесною роботу в Національному олімпійському комітеті, розумію важливість його розвитку. Водночас я не можу залишитися в НОК за такого складу. Ми платимо за свою свободу безмежно високу ціну життями найкращих з українців. Мусимо бути гідними їх», — вважає Шевченко.

Водночас екстренер збірної України не уточнив, присутністю кого саме незадоволений у складі НОК.

Напередодні в НОК уперше за 17 років змінився керівник: новим головою організації обрали міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта.

На Генасамблеї НОК також обрали нових членів комітету на період 2022-2026 років. До списку з 39 людей увійшли Григорій Суркіс, Олександр Усик, Андрій Шевченко, Марина Бех-Романчук, Лілія Подкопаєва та інші.

До персонального складу членів НОК долучили представників Федерації стрільби з лука Нестора Шуфрича та Олену Садовничу, а також представників Федерації плавання Андрія Власкова та Віктора Міця.

Джерело:hromadske.ua