Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Немає в нас бандерівців та москалів, східних і західних. Всі ми — народ України.
В’ячеслав Чорновіл

Уповноважені представники Президії Товариства борців за незалежність України та Проводу Закарпатської крайової організації НРУ взяли участь у відзначенні Дня незалежності України в м. Ужгород

113 переглядів

24 серпня 2022 р., у День незалежності України, уповноважені представники Президії Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, Проводу Закарпатського крайової організації Народного Руху України, Ради Закарпатського осередку ВГО «Молодий Народний Рух» та ГО «Молодь Закарпаття» взяли участь у святкових заходах в м. Ужгород, приурочених до 31-шої річниці відновлення Державної незалежності України.

Зокрема, представники вищезазначених національно-патріотичних організацій взяли участь у зустрічі сонця із Заслуженим академічним Закарпатським народним хором «Молитва за Україну» на площі Богдана Хмельницького та у молебні за Україну, який було відслужено в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Ужгород.

Пресслужба ЗКО НРУ