Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Слабкість нашої демократії в тому, що ми не були готові, небагато було таких лідерів, які дивилися далеко вперед.
В’ячеслав Чорновіл

На Херсонщині ліквідували екс-нардепа Олексія Ковальова, який перейшов на бік окупантів

13 переглядів
На Херсонщині ліквідували екс-нардепа Олексія Ковальова, який перейшов на бік окупантів

У Херсонській області ліквідовано нардепа-зрадника Олексія Ковальова. Парламентар від “Слуги народу” залишився в окупованому Херсоні і заявляв, що “Росія тут назавжди”.

Про це повідомив позаштатний агент НАБУ Євген Шевченко. Він також показав відео із залишками авто, в якому було знищено зрадника.

“За попередньою інформацією, у місті Гола Пристань знищено нардеп-зрадника Ковальова, який залишився в Херсоні, який розповідав, що “Росія тут назавжди”. Чекаємо на офіційне підтвердження”, – зазначив Шевченко.

Він також опублікував відео, на якому видно червоний Daewoo Lanos, який, ймовірно, належав Ковальову. У лобовому склі з боку водія – величезна дірка.

У лобовому склі з боку водія – величезна дірка.

Замість сидіння водія всередині авто – місиво з металу.

Тут було сидіння водія

Подробиць ліквідації зрадника поки що немає.

https://www.oboz.ua/player/2914934.htm

Варто зазначити, що Ковальов справді пересувався Lanos. Про це пише нардеп Олексій Гончаренко, наводячи на підтвердження цього твердження фрагмент одного з інтерв’ю зрадника.

Наприкінці квітня, ще до свого “камінга-ауту”, зрадник Ковальов в інтерв’ю виданню Бабель так описував свій виїзд на Херсонщину 28 лютого:

“Доїхав до Кропивницького, там у мене зламався автомобіль. Його не можна було полагодити, взяти інший теж не виходило, тому купив собі Daewoo Lanos. Переночував і поїхав. Доїхав до села Єланець у Миколаївській області, там пробув два дні – треба було визначитися, що далі, бо неподалік Миколаєва були бойові дії, я не розумів, куди можна їхати. Далі я подався до Миколаєва і там прожив у друга приблизно два тижні. А коли дізнався, що є коридор, поїхав до Херсона”.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що колишній “слуга народу” Ковальов відкрито заявив про співпрацю з окупантами. Він почав виступати із заявами, що “Росія на Херсонщині назавжди”.

У партії “Слуга народу” виступили з ініціативою позбавити колишнього однопартійця депутатського мандату та заявили, що закликатимуть правоохоронні органи притягти зрадника до відповідальності за державну зраду.

Проти Ковальова було відкрито кримінальне провадження за здійснення державної зради.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber . Не ведіть на фейки!

Джерело:war.obozrevatel.com