Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Нам потрібні сьогодні реформи, а не революції, сила закону, а не закон сили, добробут народу, а не всенародні злидні, громадське порозуміння, а не громадська ворожнеча, демократія, а не диктатура.
В’ячеслав Чорновіл

Вітання єпископа Мукачівського і Карпатського Віктора Бедь з нагоди 77-річчя Великої Перемоги над нацизмом та пам’яті жертв Другої світової війни

29 переглядів

Дорогі співвітчизник українці! Вельмишановні ветерани Другої світової війни – борці з нацизмом!

77 років тому, 8 травня 1945 року, офіційно було оголошено про капітуляцію нацистського Третього Рейху (гітлерівської Німеччини) та завершення Другої світової війни на теренах Європи.

З цієї історичної нагоди прийміть щирі вітання та побажання миру, щастя, здоров’я, благополуччя, порозуміння між народами світу та Божої допомоги на життєвій ниві!

Нажаль, цьогорічне 8 травня засмучене новою війною, наразі новітнім агресором проти українського народу і України, а фактично і проти миру і благополуччя у всій Європі та світі, став реанімований московський безбожний комуно-нацистський режим Російської Федерації.

На 77-му році після завершення Другої світової війни, брехня, підступ, військова агресія, божевілля, масові убивства людей, військові злочини, злочини проти людяності та людства, які є нічим іншим, як проявом вчорашніх антилюдських комуністичних і нацистських злочинів, знову стали жахливою реальністю на теренах святої української землі і Європи.

Та не зважаючи на всі виклики часу і жахіття російсько-української війни (2014 – 2022), Перемога буде за нами, – українським народом, Українським військом і народами доброї волі світу! Московський безбожний путінсько-гундяєвський  режим програє і буде розбитий.

У ці ж дні, відзначення 77-мої річниці  Великої Перемоги над нацизмом та вшанування всіх жертв Другої світової війни, відаймо належну шану полеглим смертю хоробрих героям і невинним жертвам у боротьбі з коричневою чумою в 1939 – 1945 рр. та підтримаймо сьогодні Українське військо у боротьбі з новітнім московським безбожним рашистським агресором.

З 77-річчям Великої Перемоги над нацизмом і Днем пам’яті жертв Другої світової війни!

З повагою

+ Віктор Бедь,
єпископ Мукачівський і Карпатський,
керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією
Православної Церкви України,
ректор Карпатського університету імені Августина Волошина,
голова Закарпатського обласного товариства
борців за незалежність України у ХХ столітті

м. Ужгород,
08.05.2022 р.