Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Нам потрібні сьогодні реформи, а не революції, сила закону, а не закон сили, добробут народу, а не всенародні злидні, громадське порозуміння, а не громадська ворожнеча, демократія, а не диктатура.
В’ячеслав Чорновіл

Благодійний центр при МКЄ ПЦУ, КаУ ім. Августина Волошина та ЗКО НРУ передав одяг для потреб вимушених біженців-переселенців в м. Ужгород

80 переглядів

15 квітня 2022 р., Благодійний волонтерський центр при Управлінні Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України, Карпатського університету імені Августина Волошина та Закарпатської крайової організації Народного Руху України «Срібна Земля», в рамках благодійної допомоги потребуючим, передав для потреб вимушених біженців-переселенців одяг для дорослих і дітей.

Відповідна благодійна допомога одягом була передана у центр надходження гуманітарної допомоги на залізничному вокзалі м. Ужгород, яка надалі безкоштовно роздається новоприбулим вимушеним біженцям-переселенцям.

Участь у передачі благодійної допомоги прийняли уповноважені представники Благодійного волонтерського центру «Срібна Земля» та центру надходження гуманітарної допомоги на залізничному вокзалі м. Ужгород.

Сприяння у зборі благодійної допомоги для центру, з метою подальшої її адресної передачі, надали волонтери: Антоніна Вчорашня, директор Науково-дослідного інституту історії українських національно-визвольних змагань Карпатського університету імені Августина Волошина, член Проводу Закарпатської крайової організації Народного Руху України та Вероніка Понзель, старший методист деканату Карпатського університету імені Августина Волошина.

Пресслужба МКЄ ПЦУ