Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Дай, Боже, нам любити Україну понад усе сьогодні — маючи, щоб не довелося потім гірко любити — втративши.
В’ячеслав Чорновіл

Подружжя Євген і Олександра Чепура передали медикаменти для потреб територіальної оборони в м. Ужгород через БЦ «Срібна Земля»

71 переглядів

20 – 21 березня 2022 р., до волонтерського благодійного центру при Управлінні Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України та Карпатського університету імені Августина Волошина «Срібна Земля» в м. Ужгород (вул. Гойди, 4), завітали волонтери та громадські активісти подружжя Євген і Олександра Чепура, які привезли та передали для потреб військовослужбовців територіальної оборони в м. Ужгород медикаменти широкого спектру застосування, перев’язочні засоби та шприци у комплекті.

Благодійну медичну допомогу, з метою подальшої її передачі безпосередньо до медичного підрозділу відповідної військової частини, прийняв координатор благодійного центру, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий єпархією, ректор університету, начальник групи цивільно-військового співробітництва військової частини А 7369 в м. Ужгород територіальної оборони Збройних сил України майор Віктор Бедь.

В ході зустрічі єпископ Віктор Бедь подякував подружжю Євгенію і Олександрі Чепура за їх патріотичну позицію та волонтерську благодійну діяльність в умовах військового стану, благословив їх на щасливе і мирне життя, та подарував їм іконки з образами святих і богословську літературу.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Волонтерський благодійний центр при Управлінні Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України та Карпатського університету імені Августина Волошина “Срібна Земля”