Закарпатська крайова організація
Народного Руху України
Нам потрібні сьогодні реформи, а не революції, сила закону, а не закон сили, добробут народу, а не всенародні злидні, громадське порозуміння, а не громадська ворожнеча, демократія, а не диктатура.
В’ячеслав Чорновіл

США виділять на допомогу Україні величезну суму: навіть більше, ніж обіцяв Байден

34 переглядів
США нададуть Україні величезну допомогу

Лідери Конгресу США оприлюднили законопроєкт про фінансування федерального уряду на 2022 рік. На військову та гуманітарну допомогу Україні передбачили $13,6 млрд, хоча президент США Джо Байден обіцяв лише $12 млрд.

Приблизно половина цієї суми буде спрямована на гуманітарну допомогу та підтримку економіки країни, решта – на оборонні потреби України та союзників США у країнах Балтії та Східній Європі, пише газета The Wall Street Journal.

Законопроєкт також визначає обсяги видатків США на оборону та інші статті видатків у 2022 році, став результатом багатомісячних переговорів лідерів Демократичної та Республіканської партій.

Документ, зокрема, передбачає виділення $730 млрд на фінансування необоронних проєктів, що на $46 млрд більше, ніж у 2021 році, і є найвищим показником за чотири роки. На оборонні витрати передбачено $782 млрд – на $42 млрд більше, ніж роком раніше.

“Я закликаю Конгрес виділити 12 млрд доларів на підтримку України… Війна Путіна проти України призведе до ослаблення України, а світ стане сильнішим”, – сказав президент США Джо Байден 8 березня. Відео транслював канал “Голос Америки”.

Джерело:news.obozrevatel.com